Selman DİNÇ, Ankara Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Düğünler en özel ve tekrarı olmayan törenlerden bir tanesidir. Ankara’da düğün fotoğrafı için tercih edilecek mekanlar haricinde, şehir dışında da çekimler yapmaktayım. Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışarak bu unutulmaz anlarınızı özel kılmak, kendinizi rahat hissetmek ve muhteşem pozlar elde etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Düğün Hikayesi

Başrolü olduğunuz bu hayat yolculuğunda en özel anınızı yaşarken bırakın hikayenizi biz yazalım. Düğün sabahından başlayarak düğün sonuna kadar olan süre, arka plana müzikler eklenerek ve videolara geçiş efektleri verilerek hazırlanmaktadır.  Profesyonel bir fotoğrafçı olarak tarafıma ulaşarak bu anı birlikte kurgulamaya ne dersiniz?

Save The Date

Tarihi hatırlatma amacı ile çekilen kliplerdir. Örneğin save the date 2 Şubat 2020 gibi. Bu aslında sevenlerinize göndereceğiniz bir mesaj niteliği taşımaktadır. Çekimleri Ankara il sınırları içinde veya şehir dışı mekanlarda da kendilerine eşlik etmekteyim. Kapadokya, Burdur Salda Gölü, Isparta Lavanta Bahçeleri ve Kayseri Yılki atı gibi mekanlarda çekimleri gerçekleştirmekteyim.

Moda ve Katalog Çekimleri

E-ticaret siteleri, yerel butikler ve mağazalar, sosyal medya ve instagram butikleri için özellikle katalog aşamasında en önemli unsur kesinlikle fotoğraftır. İhtiyacınız olan çekimler ve model temini konusunda size destek veriyorum. İç mekan stüdyo çekimleri ve dış mekan outdoor moda çekimleri yapmaktayım.

Gastro (Yemek) Fotoğrafçılığı

Firmaların ve markaların kendilerini en iyi ifade etme teknikleri olan reklam aşamalarında görselliğin önemi büyüktür. Çekilen fotoğrafların kusursuz olması, markaların kendi tarzlarını ortaya koymalarına ve bir müşteri portföyü elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak yemek & menü fotoğrafçılığı ile hem yemeklerinizi, hem de çıkarmış olduğunuz menüleri görüntülüyorum.

Doğum Fotoğrafçılığı

Doğum öncesinde ve anında hastane ve hekimlerle iletişime geçilmesi ve gerekli izinlerin alınması, doğumhane olarak adlandırılan ortamın sağlık koşullarına uygun olunması, annenin gerilmesine imkan vermeden çekimlerin tamamlanması, mesleğimin en önemli konularının arasında geliyor. Bu nedenle tüm bu konularda bilgili bir kişi olarak benimle çalışmaya ne dersiniz?

Bebek Fotoğrafçılığı

Bebeğiniz doğdukdan sonraki süreçte ilk 10 gün içerisinde yenidoğan çekimleri yapılmaktadır. 7. Aydan itibaren bebeğiniz desteksiz oturmaya başladıktan sonra arayaş ve yaş çekimleri yapılmaktadır. Bu çekimler esnasında konsept aksesuarlar kullanılmaktadır. Profesyonel bir bebek fotoğrafçısı olarak benimle çalışmak ister misiniz?

Havadan Çekim

Özellikle Düğün Fotoğrafçılığında, Düğün Klibi çekimlerinde, kurumsal ve mimari çekimlerde kullanılan DRON’lar (IHA0 ve IHA1) ile ihtiyaçlarınıza yönelik çekim hizmetleri vermekteyim. Dron çekimleri artık çoğu dış mekanda izne tabidir, lütfen çekim yapılabilecek mekanlar konusunda bizimle iletişime geçiniz.

2020 Rezervasyonlarımız başlamıştır, erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp