Düğün Albümü Çekimi

düğün albümleriDüğün Albümü Çekimleri İle Unutulmaz Anılar Bırakın

Başarılı ve çok sayıda referanslar ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden biri olan düğün albümü çekimi çiftlerimizin bu günkü mutlu anlarına geleceğe taşımakta önemli rol oynamaktadır. Düğünler için albümler stüdyo ya da dış mekanlarda yapılmaktadır. Ülkemizin her bölgesinde fotoğraf çekimi için çok fazla alternatif ve görsel açıdan harikalar sunan mekanlar olduğundan dolayı son yıllarda dış çekim fotoğraflara talep artmıştır.

Fotoğrafları çektikten sonra tasarım ekibimizce uygun çalışmalar yapılmaktadır. Fotoğraf çekiminin ve yapılacak düzenlemelerin ardından çiftlerimiz müsaitlik durumlarına göre bizlere ulaşarak fotoğraf seçiminde bulunabilmektedir. Çekim ekibimizde tamamen profesyonel fotoğrafçılar görev almakta ve çektikleri fotoğrafları tasarım ekibimizle buluşturarak ortaya harikalar çıkarmaktadır. Düğün albümünün oluşturulma amacı her ne kadar çiftlere hatırlayacakları bir anı bırakmak olsa da yaşanılan ânı da en güzel şekilde değerlendirmek hedeflenmektedir. Bu sebeple profesyonel bir fotoğrafçı olarak çiftlerimizin memnuniyeti benim için her şeyden önemlidir. Onların beğenilerine sunduğum fotoğraflar oldukça kreatiftir.

Düğün Albümü Çekiminde Mekânın Önemi

Düğünler çok özel törenlerdir ve tekrarı yoktur. Bu çekimlerde mekanın, fotoğrafçı çekiminin ve albüm için fotoğraf seçiminin önemi büyüktür. Profesyonel bir hizmet almak istediğiniz taktirde fotoğrafçı öncelikle nasıl bir ortamda fotoğraf çekimi yaptırmak istediğinizi, albümlerinizde kaç fotoğraf ve hangi parçaların olması gerektiğini sorar. Bazı şehirlerde fotoğraf çekimi için çok fazla yer imkanı olmasa da, fotoğrafçıların bu konudaki başarıları ve kullandıkları objeler ortamı güzelleştirmeye yeter. Ayrıca çekim öncesinde siz de gerekli araştırmaları yapabilir ya da hayalinizde herhangi bir mekân varsa bunu fotoğrafçınız ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sizlerin tarzı da fotoğraf çekiminde önemli bir yere sahiptir. Klasik bir tarzdan hoşlanıyorsanız daha sade ve yine klasik pozlar verilebileceği gibi, farklı ve özgün fotoğraflar çektirmek istiyorsanız da oldukça yaratıcı pozlar verebilirsiniz. Mekân da bu konu için oldukça önemlidir. Düğün albümü çekimi düğün gününde yapılabileceği gibi önce ya da sonra da yapılabilmektedir. Aynı gün telaşlı olacağınızdan dolayı fotoğraf çekimleri genel olarak düğün tarihinden bir hafta önce yapılmaktadır.

En Özel Anlarınızda Yanınızda Olalım

Profesyonel bir fotoğrafçı olarak çiftlerin mahremiyetine önem veriyorum. Fotoğraf çekimlerinin çiftlerin içlerine sinmesi ve bu esnada stres yaşamaları adına kararları kendilerine bırakıyorum. Çok fazla müdahale edildiği durumlarda güzel ve kaliteli pozlar alınması da zordur. Çiftlerin gülümsemelerinde doğallık olması fotoğrafa ışıltı katacaktır.

Sizler de bu unutulmaz anlarınızda kaliteli fotoğraflar çektirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, geleceğe bırakılacak olan anılar profesyonel ellerden çıkmadığında bir hikayeye değil, bir kabusa dönüşecektir. Fotoğrafların ışıklandırılmasına, kullanılan objelere ve pozlara kadar sizlere bir masal yaratmak için varız. İdeal mekanların seçilmesinin ardından sözleştiğimiz saatte fotoğraf çekimleri başlar ve kadraja unutulmaz gülümsemeler bırakılır.

Düğün Albüm Çekimi Ankara, Şehir içi ve Şehir Dışı mekanlarda Düğün Albüm Çekimi, Düğün Hikayesi, Save The Date, İnstagram Klibi, Nişan Albümü Hizmetleri.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp