Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tercihi

Düğünler en özel ve tekrarı olmayan törenlerden bir tanesidir. Artık bir gelenek haline gelmiş düğün albümleri için ise çekimler yapılmaktadır. Bu çekimler stüdyoda olabileceği gibi dış mekanlarda da yapılabilmektedir. Ankara düğün fotoğrafçısı Selman DİNÇ olarak ben müşteri talepleri doğrultusunda çekimler yürütmekteyim. Ankara’da düğün fotoğrafı için tercih edilecek olan Altınköşk, Altınköy, Altınpark, Mogan, Eymir vb. mekanlar haricinde, şehir dışında da çekimler yürütmekteyim. Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışarak bu unutulmaz anlarınızı özel kılmak, kendinizi rahat hissetmek ve muhteşem pozlar elde etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Düğün fotoğraflarına yıllarca bakacaksınız. Gelin ve damat sıfatları ile hayatta bir rol daha kazanırken en iyi düğün fotoğrafçısı ile çalışarak bu en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Evinizin en güzel köşesinde yer alan bu fotoğraflar önce kalbinizin en anlamlı köşesinde yer bulsun. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak çiftler ile iyi diyalog kurmaya önem veriyorum. Kadraja tamamen doğal gülüşler bırakmak adına çiftleri germeden, tamamen istedikleri tarzlarda fotoğraflar çekiyorum.

Düğün Fotoğrafları Geleceğe Atılan İmzadır.

Düğün fotoğrafları tamamen sizlerin tercihine göre çekilmektedir. Sizlerin, konuklarınızın, aile fertlerinizin, ileride çocuklarınızın hatta torunlarınızın bakacakları düğün fotoğrafları sayesinde geleceğe imzanızı atın. Orijinal ve özgün pozlar vererek bulunduğunuz anın tadını çıkarın. Stüdyoda tamamen klasik pozlardan oluşan bir albüm yaptırmak isteyebilirsiniz. Ancak günümüzde artık gelin ve damatlar tarafından dış mekan çekimleri  tercih edilmektedir. Hatta zaman anlamında problem yaşamayan çiftler şehir dışına çıkmakta, Salda Gölü, Kapadokya gibi doğal güzelliklerin bulunduğu ortamlarda dış çekim yaptırmaktadır.

Mekân kişisel bir tercihtir. Şehrinizde bulunan doğal güzellikleri araştırarak da mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Düğünler genelde bahar ve yaz sezonunda olsa da, kışın yapılan düğünlerde de karlı ortamlarda çekimler yapılabilmektedir. Ayrıca dış mekan çekimleri, şehrinizde bulunan yalı, konak gibi alanlarda da yapılmaktadır. Eşiniz ile birlikte birbirinize aşk dolu bakarken muhteşem pozlarınızın olmasını istemez misiniz? Yine bu anı keyifli bir masala dönüştürmek ve fotoğraf çekiminde biriktireceğiniz anılar da gelecekte anlatılacaktır. Bu herkesin hayali olan en güzel anı, muhteşem bir anıya dönüştürmek için çalışıyoruz.

Düğün Fotoğraflarında Sunduğumuz Kalite Dikkat Çekiyor

Profesyonel baskı kalitesi ile dijital baskılar ile hazırlayacağımız düğün fotoğraf albümünüz tamamen isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ankara düğün fotoğrafçısı Selman DİNÇ olarak ben, albüm tercihlerini müşterilerime bırakıyorum. Aile albümlerinin, büyük çerçeveli pozların yanı sıra, farklı albüm tasarımlarını müşterilerimin beğenisine sunuyorum. Ankara içinde fotoğraf çekilecek olan ideal mekanların yanı sıra isteğiniz doğrultusunda şehir dışında da çekim yapıyorum.

Fotoğraf çekiminin yanı sıra düğün hikayesi de oluşturmaktayım. Çiftlerin bu serüven dolu yolculuklarında yaptıkları hazırlıklarının tümünün yer aldığı düğün hikayelerinin yanı sıra düğün klibi de oluşturuyorum. İletişime geçerek düğün çekimleri hakkındaki detaylar ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Önümüzdeki sene için yapılacak olan düğününüz için, randevular çabuk dolduğundan dolayı randevu almayı ihmal etmeyiniz.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp