İnstagram Klibi

İnstagram Klibi Nedir?

İnstagram herkes tarafından kullanılan bir platformdur. Eskiden stüdyoda düğün albümleri çekilir, aile ve çiftler için albüm hazırlanır ve evlere gelen konuklar bu albümlere bakardı. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan sosyal medyada artık tüm sevdiklerimiz, eşimiz dostumuz bulunuyor. Düğün albümleri de format değiştirerek artık instagram klibi adı verilen teaser klipler hazırlanmaya başladı.

Bu klipler adeta düğünün özetini oluşturuyor. Düğün günü kuaför hazırlıklarından başlayarak düğün sonuna kadar çeşitli kesitlerin yer aldığı klipler, adeta düğünün bir tanıtımı niteliğinde oluyor. Zaten teaser kelimesi de tanıtım anlamına geliyor. Çiftler fotoğraf albümlerinin yanı sıra düğün hikayesi, düğün klibi gibi video çekimleri de yaptırıyor. Bunlardan bir tanesi olan instagram videoları ise, bu sosyal medya platformunda yayınlanmak için özel olarak hazırlanıyor.

İnstagram Düğün Klibi Kaç Dakika Sürüyor?

Çiftlerimizin adı ile başlayan klipte tüm düğünden kısa kısa kesitler bulunuyor. Gelinin kuaför hazırlıkları, yapılacaksa fotoğraf çekimi, damat beyin hazırlanması, gelin alıcı, düğün salonuna geliş, düğün salonunda kıyılacaksa nikah ve düğün bitimine kadar yapılan eğlenceler klipte yer alıyor. Tüm bu detayların yer aldığı instagram klibi 1 dakika sürüyor. En can alıcı kesitlerin alındığı klibin arka fonuna seçtiğiniz müzik yerleştiriliyor.

Müzik seçimi video klipler açısından önemli rol oynuyor. Çünkü bu videolar, sürekli olarak izleyeceğiniz, izledikçe o anları yaşayacağınız ölümsüz eserlerdir. Bu duygu yoğunluğunun yaşanması amacı ile, o ana uygun olan müziklerin de tercih edilmesi gerekir. Klip süresinin 1 dakika ile sınırlı olmasının sebebi, instagramın yalnızca 60 saniyelik videoları gönderi olarak paylaşmasından kaynaklanmaktadır. Daha önceleri bu video yükleme kapasitesi 15 saniye ile kısıtlıyken yapılan değişiklik ile 1 dakika olmuştur.

Ayrıca düğün çekimleri esnasında ortaya çıkan görüntülerden gün sonunda bir klip hazırlamak oldukça kolaydır. Çiftlerimiz bizlerle iletişime geçtiklerinde kendilerine paket halinde de seçenekler sunuyoruz. Şayet teaser klibi istiyorsanız, bunu belirtmeniz gerekiyor. Düğün klibi için kurgu yapılması gerekirken, instagramda paylaşılmak üzere hazırlanan kliplerde anlık görüntülere yer veriliyor.

İnstagram Düğün Klibi Fiyatları

Klip yapılması müşterilerimiz tarafından talep edildiğinde, çiftlerimizle kararlaştırılan bir mekanda çekim yapıyor veya fotoğraf çekimi için gittiğimizde kısa kısa görüntüler alıyoruz. Gün sonunda birleştirerek adeta eğlenceli bir özet hazırlıyoruz. Çekimlerimiz esnasında kullandığımız drone sayesinde güne hakim oluyor ve anki görüntüleri farklı bir bakış açısından yakalıyoruz. Sürekli olarak izleyebileceğiniz ve dostlarınız ile paylaşabileceğiniz bu kliplerin fiyatları hakkında iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiftlerimi mutlu etmek ve onları mutlu görmek benim için oldukça önemlidir. Çok stresli olduğunuz bu günü, daha eğlenceli kılmak adına diyalog konusuna da önem veriyorum. İletişim numarası üzerinden hemen benimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İnstagram Klibi Ankara, Save the date, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi, Nişan Klibi, Söz Klibi vs her türlü klip işleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp