Kapadokya düğün fotoğrafçısı

Kapadokya düğün fotoğrafçısı

Düğün Çekimi İçin İdeal Mekanlardan; Kapadokya, Göreme, Peri Bacaları

Stüdyoda yapılan düğün çekimlerinin yerini artık dış mekan seçimleri aldı. Çiftler şehir içi ve şehir dışında pek çok mekan belirleyerek kendi tercihlerine göre düğün albümü çekimi yaptırabiliyor. Ülkemizde yer alan eşsiz doğal güzellikler ve tarihi dokular sayesinde oldukça kaliteli fotoğraflar elde edilebiliyor. Bu çekimler için ideal mekanlardan bir tanesi Kapadokya’dır.

Son yıllarda Kapadokya düğün fotoğrafçısı tercih ederek bu mekanda fotoğraf çektirmek adeta bir trend haline gelmiştir. Kapadokya’nın doğal güzellikleri, sofistike dokusu ile çok özgün fotoğraflar çektirebileceğiniz bir mekandır. Peri bacalarının yanı sıra uçan balonlar da fotoğraflar ayrı bir hava katmaktadır.

Kapadokya gün doğumu ve gün batımının en güzel yakalanabileceği mekanlardan bir tanesidir. Aşıklar Tepesi’nde ve çeşitli noktalarda fotoğraf çektirebilirsiniz. Gün doğumu ile muhteşem bir fotoğraf efekti yakalayabilirsiniz.

Fotoğraf Çekimleri Ne Zaman Yapılır?

Şehir içinde ve şehir dışında fotoğraf çekimleri belirli bir plan dahilinde yapılmaktadır. Çünkü aynı gün farklı çiftlerin çekimleri de olabilmektedir. Çekimler tam gün olabileceği gibi sabah 5’ten başlayarak öğlene kadar yapılan yarım gün çekimler de olabilmektedir. Derinlemesine vadileri olan bu periler diyarında fotoğraf çekimi yaptırarak en mutlu anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Profesyonel bir fotoğrafçı olarak dilediğiniz dış mekan fotoğraf çekimi konusunda sizlere mükemmel çözümler sunuyorum. Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra aynı zamanda düğün klibi ile de mükemmel bir kısa film oluşturmaktayız.

Kapadokya’da Fotoğraf Çektirmenin Avantajları

Kapadokya düğün fotoğrafçısı olarak bu mekanda fotoğraf çektirmenin avantajlarını sizlere sunuyoruz. Kapadokya’nın mükemmel doğasından, peribacalarından, balonlarından, tarihi dokusundan, halıcı gibi özel mekanlarından, gün doğumundan ve batımından yararlanarak muhteşem fotoğraflar yakalayabiliriz. Düğün albümünde mekan oldukça önemlidir. Eskiden stüdyoda yapılan klasik çekimlerin yanı sıra artık her çiftimiz dış mekan tercih eder oldu. Şehrinizde bulunan güzelliklerin yanı sıra farklı şehirlerde de çekim yaptırabilirsiniz.

Mekan olarak Kapadokya’yı seçtiğinizde bölgenin pek çok avantajından yararlanabilirsiniz. Özellikle çok farklı ortamlarda fotoğrafınız olabilir. Ayrıca gün doğumunun parlaklığı, gün batımının kızıllığından yararlanabilirsiniz. Çekimler yarım gün ya da tam gün olduğundan dolayı şehir dışından gelecekler genelde düğünlerinden 1-2 ay öncesinde randevu almaktadır. Fotoğraf çekimi için Kapadokya tercihinde bulunacaklar hava durumunu da göz önünde bulundurmalıdır.

Kapadokya Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Kapadokya’da fotoğraf çekimi, şehir içi hizmetlere göre daha maliyetlidir. Çünkü fotoğrafçılar günlerinin tamamını size ayırmakta, yol, yemek gibi çeşitli masrafları da olmaktadır. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak ekibimle sizlere kaliteli hizmet sunarken ayrıca fiyatlarımızı da makul seviyelerde tutuyoruz.

Çekilecek olan poz sayısı, yapılacak olan albümler, fotoğraf baskı kalitesi vb. fiyatları etkileyen faktörlerdendir. Fotoğraf çekimi sonrası, sizler ile birlikte poz seçimi yapıyor ve gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra albümünüzü tamamlıyoruz. Tüm kusurların giderildiği fotoğrafları kaliteli fotoğraf kağıtlarına dijital olarak basıyor ve sizlere en kısa sürede albümleriniz teslim ediyoruz.

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp