Lavanta Bahçelerinde Eşsiz Düğün Fotoğraflarına Sahip Olun

Lavanta Bahçelerinde Eşsiz Düğün Fotoğraflarına Sahip Olun

Lavanta Bahçeleri

Lavanta Bahçelerinde Eşsiz Düğün Fotoğraflarına Sahip Olun

Isparta’da bulunan Lavanta köyü herkes tarafından görülmesi gereken bir yerdir. Özellikle mevsiminde açan lavantalar muhteşem fotoğraflarınızı süsleyen birer detay olacaktır. Lavanta bahçeleri fotoğrafçı olarak özellikle Temmuz ayında yapılacak çekimlerde lavantaların tam zamanı olduğu için çok güzel kareler yakalanabilmektedir. Ülkemizin lavanta üretiminin %90’lık kısmının karşılandığı Kuyucak köyünde başınıza lavantalar taç yapabileceğiniz gibi, yine gelin çiçeği olarak da lavanta kullanabilirsiniz. Bu muhteşem koku içinde gelinlerin bir masal gibi salınacağı bir gerçektir.

Son yıllarda köy adeta ziyaretçi akınına uğramaktadır. Ayrıca fotoğraf çekimi için bahçe sahipleri mükemmel bir ambiyans oluşturması bakımından kurdeleler ve hasır detayları ile salıncaklar oluşturmuşlardır. Buralarda fotoğraf çekinerek muhteşem bir düğün hikayesi yazabilirsiniz. Sadece düğün albümü çekimi değil, aynı zamanda nişan çekimlerinizi de bu ortamda yapabilirsiniz. Doğal dokusunu kaybetmeyen köyde düğün fotoğrafı çektirmek son yıllarda bir trend haline gelmiştir.

Lavanta Bahçeleri Düğün Fotoğrafı Fiyatları

Lavanta bahçelerine Türkiye’nin her yerinden düğün çekimi için çiftler gelmektedir. Hangi şehirden geldiğinize, seçtiğiniz fotoğrafçının kalitesine, çekilecek olan poz sayısına, fotoğrafçının size ayırdığı süreye göre fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak siz değerli çiftleri bu özel günlerinde yalnız bırakmıyor ve uygun fiyatlar ile mükemmel bir hikaye yazmanıza yardımcı oluyorum. Randevu almak için geç kalmayın.

Ayrıca ortamın ambiyansı düğün çekimleri için oldukça uygundur. Fotoğraf çekimi yaptırabileceğiniz gibi bu alanda kısa film şeklinde düğün belgeselleri de oluşturabilirsiniz. Fotoğraf çekimleri çok erken saatte başlamaktadır. Gün doğumu ile bu alanda fotoğraf çekinebileceğiniz gibi, tüm gün çekim de yaptırabilirsiniz. Gün doğumu için çekimler çok erken saatte başlamaktadır. Bu sebeple tüm hazırlıklarınızı kısa zaman içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.

Lavanta Bahçeleri ve Diğer Alternatif Mekanlar

Lavanta bahçeleri son yıllarda düğün albümü, düğün klibi gibi oluşumlar için adeta bir moda haline gelmiştir. Özellikle Temmuz aylarında lavantalar açmakta ve Kuyucak adeta mor renkle bezenmektedir. Çok doğal ve orijinal düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyenler için bu köy adeta bulunmaz bir fırsattır. Bunun yanı sıra Kuyucak çok fazla şehre yakın olması ile çiftlere çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Isparta güller şehri olarak da bilinmektedir. Gül bahçelerinde fotoğraf çektirebileceğiniz gibi, şehre çok yakın olan Burdur Salda gölünde de muhteşem fotoğraflarınız olabilir. Fotoğrafçınız ile anlaşma sağlamanız halinde birden fazla mekanda çekim yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin Maldivler’i olarak bilinen Salda Gölü’nün o muhteşem sahilinde fotoğraflar çekinebileceğiniz gibi Burdur öncesi Denizli’ye giderek travertenlerde fotoğraf çekinebilirsiniz.

Ülkemizin her noktası birbirinden güzeldir. Tarihi doku ve doğal güzellikler ile bu çok özel anlarınızı güzelleştirebilir ve dış mekan fotoğraf çekimi için daha farklı mekanları da tercih edebilirsiniz. Muhteşem düğün hikayeleri için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Bu gönderiyi paylaş


Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp