Nikah Çekimi Ankara

En Özel Evet’te Yanınızdayız

Eş olma yolunda emin adımlarla ilerlerken gelip çatan nikah gününüzün ölümsüz olmasını istiyor musunuz? En özel Evet’i söylerken bu anın gelecekte de sizlerle var olması için  nikah çekimi yaptırmaya ne dersiniz? Evlilik cüzdanınızı eşinizle birlikte tutarken, ya da eşinizin ayağına basmaya çalışırken tatlı pozlarınız olsun ister misiniz?

Profesyonel bir fotoğrafçı olarak her anınızda yanınızda oluyorum. Bazı çiftler düğün törenlerini tercih etmiyor ve sadece nikah ile evleniyor. Ayrıca bazı nikahlar düğünde kıyılabileceği gibi, aile ve dostların katılımı ile küçük bir nikah töreni ve ardından düğün de düzenlenebiliyor. Tamamen çiftlerin tercihlerine kalmış bu törenleri ölümsüzleştirmek adına sizlere profesyonel hizmet veriyorum. Yıllar sonra da bakacağınız, izlerken duygulanacağınız ve o anı tekrar yaşayacağınız çekimlerde yanınızdayım.

Nikahta Fotoğraf ve Video Çekimi Hizmeti

Nikah kıyafetleri ile gelinle kuğu gibi olurken, damat beyler de bu anın büyüsüne kapılıyor. Evliliğe giden yolda son durak olan nikah merasimi için çiftler itina ile hazırlanıyor. Bu duyguyu tatmayanlar için sadece iki evetten ibaret olan bu merasim, çiftler için oldukça özeldir. Medeni durumunuzun değiştiği bu anı ister fotoğraf isterseniz de video kanalı ile kayıt altına alıyoruz.

Düğün hikayesi gibi sinematik tarzda olan videolar hazırlayabileceğimiz gibi, aile üyeleri ve dostların da yer aldığı geniş fotoğraflar da çekiyoruz. Bizlerle iletişime geçmeniz durumunda randevu saatini belirledikten sonra nikahın yapılacağı mekan bilgisini de belirterek bu anı ölümsüzleştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Nikah işlemlerini tamamladınız ve tüm hazırların ardından bu güne hazırsınız. Medeni durumunuzun değişeceği, artık çekirdek bir aile olacağınız bu anda sizlere profesyonel anlamda hizmet vermekten mutluyuz. Çekimlerimiz nikah salonlarında, kültür ve kongre merkezlerinde yapılabildiği gibi, dış çekim olarak da yapılmaktadır. Çekim mekanının belirlenmesi tamamen çiftlerin iradesinde olan bir durumdur.

Nikah Fotoğrafı İçin Birkaç Tavsiye

En özel anlarınızı yaşarken mutlu olmak, stresinizden arınmış olmak önemlidir. Bu durum her ne kadar sizlerin elindeymiş gibi görünse de işbirliği içerisinde olduğunuz fotoğrafçı da bu konuda önemli görevler üstlenmektedir. Çekimler esnasında rahat olmanıza, kadraja güzel gülümsemeler bırakmanıza yardımcı olacak kişi fotoğrafçıdır. Fotoğrafları güzelleştiren her ne kadar mekanmış gibi görünse de mekanın dilinden anlamak, çiftlerin rahat olmalarını sağlamak tamamen bizlerin görevidir.

Belirlemiş olduğunuz mekanları gözlemleyerek nasıl fotoğraflar çıkarabileceğimi anlık olarak tasarlıyorum. Nikah cüzdanı, yüzükler gibi objeler ile ambiyansa uygun fotoğraflar çıkarıyorum. Orijinal görüntüler yakalamak adına çeşitli obje ve aksesuarlardan yararlanıyorum. Nikah çekimi için bu ortamların yanı sıra nikah salonlarına da gelmekteyim.

Nikah Çekimi Fiyatları

Fotoğraflarda fiyatlar, çekilen poz sayısı, bulunulan ortam ve talep edilen albüm şekline göre değişkenlik göstermektedir. Bizler ile iletişim kurmanızın ardından detayları konuştuktan sonra fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Nikah Çekimi Ankara – Nişan, Düğün, Davet ve her türlü organizasyonlarınızda fotoğraf ve video çekimi hizmetleri vermekteyiz.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp