Nişan Çekimi Ankara

Nişan Çekiminde Kusursuz Hizmet

Söz, isteme, nişan gibi törenlerde geriye sadece gülen gözler ile baktığınız fotoğraf kareleri kalıyor. Bu anları geleceğe taşımak yalnızca fotoğraflar ile mümkündür. Profesyonel bir fotoğrafçı olarak düğün albümü çekimlerinin yanı sıra  Nişan çekimi  gibi tüm anları ölümsüzleştirmek için hizmet veriyoruz. Kız isteme ve söz gibi ritüellerden sonra yapılan nişan merasimlerinde yüzükler takılıyor ve nişan pastası kesiliyor. Bazı çiftler bu merasimi evde aile arasında yapmak isterken bazı nişan törenleri ise adeta düğün gibi coşkulu geçiyor. Gelin nişanlık giyiyor, çeşitli hazırlıklar yapılıyor.

Nişan kıyafetleri ile tören olmadan önce yapılan çekimler ile bu an da geleceğe taşınıyor. Nişan çekimleri iç mekanlarda yapıldığı gibi, tıpkı düğün çekimlerinde olduğu gibi dış mekanlarda da yapılabiliyor. Bazı çiftler kafe tarzı ortamlarda hazırlanan nişan masaları ile çekim yapılmasını isterken bazı çiftler ise belirledikleri ortamlarda çekim yaptırıyor.

Evliliğe giden yolda son basamak olan nişan merasimi için çekilecek olan fotoğrafların kusursuz olması da önemlidir. Bu çekimler, düğün çekimlerinin bir provası olarak da kabul görmektedir. Fotoğrafçı ile kuracağınız diyalog, verdiğiniz pozlar, rahatlığınız fotoğraflara yansıyacaktır. Bu sebeple işini ciddiye alan ve alanında uzman bir fotoğrafçı ile işbirliği içinde olmak önemlidir. Çiftlerin birbirine olan sadakatinin somut göstergesi olan nişan yüzükleri takılırken de fotoğraf çekilebilir. Hangi anın görüntüleneceği tamamen çiftlere kalmış bir durumdur.

Nişan çekimlerinde dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi kıyafet seçimidir. Gelin ve damadın kıyafetlerinin renk açısında uyum arz etmesi görsel açıdan tatmin olmamıza yardımcı olacaktır. Bu konuda genel kanı gelinin nişanlık rengi ile damadın kravatının kombine edilmesidir. Ancak isteğiniz doğrultusunda yine hoş görünecek renkler de tercih edebilirsiniz.

Nişan Çekimi Fiyatları

Nişan çekimi konusunda sizlere verdiğimiz kusursuz hizmetten memnun kalacağınızı ve hatta düğün albümü çekimi konusunda da yine işbirliği içerisinde olacağımızı garanti ediyoruz. Çekim fiyatları, çekilecek poz sayısına, çekim yapılacak ortama, hazırlanacak albüm stillerine göre değişkenlik göstermektedir. Randevu almak için bizleri aradığınızda detayları konuşmamızın ardından fiyatlar hakkında sizleri de bilgilendirmeyi ihmal etmeyeceğiz.

Nişan çekimleri için iç mekan tercihinin yanı sıra şehrinize bulunan farklı mekanlarda da fotoğraf çektirerek hoş ve kreatif fotoğraflar yakalamamıza yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bizler fotoğrafların güzelleşmesi ve özgün olması adına bazı objeler ile de çekim yapıyoruz. Fotoğraf çekiminin ardından fotoğraf seçimini de tamamen sizlere bırakıyoruz. Seçilen fotoğraflar üzerinde örnek çalışmalar ve tasarımlar yaparak bunları beğenilerinize sunuyoruz. Ayrıca özel tasarım talepleri için de bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Nişan için çekim yaptırmadan evvel o günü planlamak da oldukça önemlidir. Özellikle çekimlerin aynı gün yapılacağı düşünülürse zamanla yarışacağınızdan biraz stresli olabilirsiniz. Fotoğrafların doğal çıkması açısından asla kendinizi kasmamalısınız. Birbirinize aşk dolu bakarken bu anda da yanınızda olmamız için bizlere ulaşın.

Nişan Çekimi Ankara – Nişan, Düğün, Davet ve her türlü organizasyonlarınızda fotoğraf ve video çekimi hizmetleri vermekteyiz.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp