Save The Date Ankara

Save The Date

Save The Date Nedir?

Save the date özellikle çiftler için bir trend haline gelmiştir. Unutulmamasını istediğiniz tarihleri hatırlatmak adına kullanılan bir kavramdır. Anlam olarak tarihi kaydet manasına gelmektedir. Yaklaşan düğünlerini tüm dost ve akrabalarına hatırlatmak isteyen çiftler bu klipleri son yıllarda yaptırmayı tercih etmektedir. Kliplerin en önemli amacı sosyal medyaya hitap etmesidir. Gönderilen davetiyeler ve sosyal medya üzerinden oluşturulan davet alarmları yerine artık çiftler bu klipleri hazırlatarak soysal medya hesaplarından paylaşmaktadır.

Tarihleri hatırlatmak amacı ile yapılan video klip çekimleri, düğün albümü çekiminin önceden yapılması talep edildiğinde çekimin yapıldığı gün de yapılabilmektedir. Ancak farklı bir günde bir kurgu dahilinde bu çekimleri yaptırmak da mümkündür. Bu klibin amacı geleceğe unutulmaz bir anı bırakmanın yanı sıra, sevdiklerinizin düğün tarihinizi unutmalarını engellemektir.

Save The Date İle Düğün Klibi Arasındaki Farklar

Tarihi hatırlatma amacı ile çekilen videolar da aslında birer düğün klibidir. Ancak video sonuna düğün tarihiniz eklenir. Örneğin save the date 2 Şubat 2020 gibi. Bu aslında sevenlerinize göndereceğiniz bir mesaj niteliği taşımaktadır. Düğün klibi ise, çiftlerin geleceğe bırakacakları en mükemmel anılarından biridir. Düğün hikayesi gibi tüm düğün gününün alınmadığı, görüntülerde sadece çiftin yer aldığı bu özel videonun yanı sıra bir de 1 dakikadan oluşan instagram klibi bulunmaktadır. Çiftler taleplerine göre bu kliplerden herhangi birini yaptırabileceği gibi tamamını da paket şeklinde satın alabilmektedir.

Save The Çekimleri Nerede Yapılır?

Tarihleri hatırlatmak amacı ile çekimleri Ankara ilinin tüm ilçelerinde yapmaktayım. Ancak çiftler tarafından düğün albümleri için trend haline gelmiş şehir dışı mekanlarda da kendilerine eşlik etmekteyim. Kapadokya, Burdur Salda Gölü, Isparta Lavanta Bahçeleri ve Kayseri Yılki atı gibi mekanlarda çekimleri gerçekleştirmekteyim. Bunlar dışında herhangi bir mekan tercihiniz olacaksa müsaitlik durumuma göre değerlendirmeye açığım. Ayrıca tarihlerin unutulmaması adına web sitesi hizmeti de vermekteyim. Bu siteye davetiyenizi ya da dileğiniz notu ekleyerek sosyal medya üzerinden link paylaşımı yaparak da sevenlerinizi düğününüze davet edebilirsiniz.

Save The Date Klipleri Kaç Dakikadan Oluşuyor?

Tarihlerin hatırlanması amacı ile çekilen kliplerin süresi seçilen müzik türüne göre değişiklik göstermektedir. Slow müzikler daha yavaş ilerlediği için 3,5 ila 4 dakika arasında video oluşturabilmekteyiz. Hızlı müziklerde ise süre 1 ila 1,5 dakika arasında olacaktır. Klibin en önemli noktası müzik seçimidir. Çünkü kliplere duygu veren müziklerdir. Şayet düşündüğünüz bir müzik varsa, bunları benimle paylaşabilirsiniz.

Ancak sizlere müzik tavsiye etmem noktasında da destek alabilirsiniz. Fotoğraf çekimi amacı ile bu mekanlara gittiğimizde save the date çekimi yapabileceğimiz gibi, aynı zamanda bir kurgu dahilinde klip çekimi yapmak için farklı bir gün de sizlerle olmaktayım. İletişim kanalları üzerinden benimle iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Save the Date Ankara, İnstagram Klibi , Düğün Klibi, Düğün Hikayesi, Nişan Klibi, Söz Klibi vs her türlü klip işleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Call Now Button
Whatsapp
Whatsapp